90. Výročí založení Tenisového oddílu Tesla + 63. Ročník memoriálu Jaroslava Řepky

V sobotu dne 25.09.2021 proběhl v rámci oslav 90. Výročí založení Tenisového oddílu Tesla celodenní již 63. Ročník memoriálu Jaroslava Řepky.

Když v roce 1931 parta prvorepublikových sportovních nadšenců založila tenisový oddíl v místě současného areálu, a to po vymístění z areálu pod zámkem vlivem Výstavy sportu a tělovýchovy pořádané v roce 1931, jistě netušila, že jejich sportovní prapor nadále úspěšně ponese i v současnosti skupina sportovních příznivců, tenisu obzvláště.

Součástí oslav 90. Výročí založení Tenisového oddílu Tesla byl tradiční již 63. Ročník memoriálu Jaroslava Řepky. Po úporném klání dvaceti šesti hráčů a hráček ve finále dvouhry zvítězil Pavel Goláň nad Davidem Mužíkem. Ve čtyřhře pak vylosovaná dvojice David Komers – Jan Borovec porazila rovněž vylosovanou dvojici Zdeněk Knoflíček – Adam Vašina. V soutěži útěchy ve dvouhře si pak Petr Sýkora poradil s Janem Borovcem.

V rámci úspěšných oslav 90. výročí založení Tenisového oddílu Tesla následně proběhla v areálu tradiční grilovačka pod vedením zkušeného Jardy Čapouna zastřešená parádním vystoupením rockové skupiny KRDUŠ.

Každý člen tenisového oddílu obdržel na památku oslavy baťůžek s logem tenisového oddílu. Na oslavě nezúčastnění členové tenisového oddílu si mohou památečný baťůžek vyzvednout u správce areálu.

Finalisté dvouhry a rozhodčí
Finalisté čtyřhry
K poslechu a tanci hrála skupina KRDUŠ